Tarif Gönder

Tarif Gönder

Tariflerinizi yemektarifleri.net.tr@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Tarifler gönderen kişiye ait olmalıdır ve fotoğraflı olmalıdır.

www.yemektarifleri.net.tr de isteyen herkes tariflerini gönderip yazar olabilir. Yazar; gönderdiği tariflerin, fotoğrafların kendisine ait olduğunu ve kullanım hakkının www.yemektarifleri.net.tr ye ait olduğunu beyan etmiş olur. Alıntı, kopyala yapıştır mantığı, telif haklarından doğacak sorunlardan www.yemektarifleri.net.tr sorumlu tutulamaz.

www.yemektarifleri.net.tr

 

Tarif Gönder Hediye Kazan Kampanyası

Kurallar:

  1. Gönderilen tariflerin anlatımı size ait olmalıdır. Tarifler sade ve düzgün bir dille anlatılmalıdır. Başka sitede, dergide ..vb. bir yerde yayınlanmış tarifler aynen kopyalanıp gönderilmiş olmamalıdır. Başka yerdeki bir tarifi yapıp gönderecekseniz anlatımı size ait olmalıdır. Özgün anlatımlı olmalıdır.
  2. Çok kısa (1-2 cümlelik, gelişi güzel) yazılan tarifler kabul edilmeyecektir. Tarife kendi yorumunuzu ve önerinizi yazabilirsiniz.
  3. Tarifler en az bir fotoğraf  içermelidir. Fotoğraflar size ait olmalıdır. Başka sitelerden, dergilerden ..vb. yerlerden alınan fotoğraflar kabul edilmeyecektir. Fotoğraflar yeterli ışık altında net ve göze hoş gelen şekilde olmalıdır. (fotoğrafın sağında solunda gereksiz alakasız malzemeler olmamalıdır.)
  4. Tariflerin hazırlanma süreleri ve kaç kişilik olduğu belirtilmelidir.
  5. Her hediyenin tarif sayısı vardır. İstediğiniz ürünü tarif sayısına ulaşınca bize mail yoluyla bildirmeniz gereklidir. Talebinizden itibaren 10 iş günü içerisinde, hediyeniz tarafınıza kargo ile gönderilecektir.
  6. Tariflerinizi yemektarifleri.net.tr@gmail.com adresine fotoğraflarıyla birlikte yollamanız gereklidir.
  7. Tarifleriniz incelendikten sonra yukarıdaki şartları sağlıyorsa web sitemizde sırasıyla yayınlanacaktır. Tarif yayınlandıktan sonra sizin tarif sayınız arttırılacaktır.
  8. Red olan tarifler, nedenleri ile birlikte tarafınıza bildirilecektir. Kurallara aykırı tarif göndermekte ısrar edenler ise yazarlıktan çıkartılacaklardır.
  9. Kampanya başlangıç tarihi 26.07.2013bitiş tarihi 31.12.2013 tür. Kampanyanın uzatılıp uzatılmayacağına bitiş tarihinden sonra karar verilcektir.
  10. www.yemektarifleri.net.tr, gerektiğinde kampanya şartlarında her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

Hediyeler ve Tarif Sayıları

 

nicer dicer

Nicer Dicer Plus Pratik Doğrayıcı Dilimleyici

 


tefal tava

Tefal Unicef Wok Tava 28 cm.

 


elektrikli süpürge

Fantom Şipşak DU 2500 Dik Elektrikli Süpürge

 


tost makinesi

Arzum AR-213 Prego Izgara ve Tost Makinesi

 


arzum blender

Arzum AR 132 Mixset Çubuk Blender Seti

 


mikro fırın

Arçelik MD-574 S Mikrodalga Fırın

 


çaycı

Arzum AR346 Çay Sefası Çay Makinesi

 


düdüklü tencere

Arzum AR268 Ottoman 5lt Düdüklü Tencere

 


arzum mutfak robotu

AR144 Arzum Mutfak Robotu

 


bosh bulaşık makinesi

Bosch SMS20E02 ActiveWater 2 Programlı
Bulaşık Makinesi A Enerji Sınıfı